KONST / Litografier / Färglitografi 14024125
nr 1402 4125
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 63/175. Bladets mått: 88x62cm, oramat löst blad
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:22:49
2/6 19:10:21
100 kr
7/6 16:35:15